Przejdź do treści
qq
Przejdź do stopki

Wiadomości

Treść

Edukacyjny piknik rodzinny

Edukacyjny piknik rodzinny "Wojskowa przygoda pod chmurką"

𝐌𝐢𝐬𝐣𝐚 𝐰𝐲𝐤𝐨𝐧𝐚𝐧𝐚! „𝐖𝐨𝐣𝐬𝐤𝐨𝐰𝐚 𝐩𝐫𝐳𝐲𝐠𝐨𝐝𝐚 𝐩𝐨𝐝 𝐜𝐡𝐦𝐮𝐫𝐤𝐚̨” 𝐳𝐚 𝐧𝐚𝐦𝐢! Meldujemy, że wczoraj na stadionie LKS Leskowiec w Rzykach odbyły się niezwykłe

Wizyta w gospodarstwie ogrodniczym

Wizyta w gospodarstwie ogrodniczym

7 maja uczniowie klasy III w ramach zajęć przysposobienia do pracy wybrali się na wizytę do gospodarstwa ogrodniczego w Inwałdzie Podczas wycieczki młodzież miała okazję poznać specyfikę pracy ogrodnika, zobaczyć różne gatunki roślin oraz dowiedzieć się, jak wygląda

Energylandia

Energylandia

14 maja uczniowie wraz z opiekunami wybrali się na wycieczkę do Parku Rozrywki Energylandia! Wyjazd dostarczył wszystkim wielu radości, uśmiechu i niezapomnianych wrażeń. Uczestnicy korzystali z licznych atrakcji dostosowanych do ich możliwości, spędzając czas w miłej i bezpiecznej a

Wycieczka do zoo

Wycieczka do zoo

Uczniowie aż pięciu klas naszej szkoły uczestniczyli w wyjątkowej wycieczce do Ogrodu Zoologicznego w Krakowie. Był to dzień pełen radości, ciekawych odkryć i bezpośredniego kontaktu z fascynującym światem zwierząt. Uczniowie mieli okazję zobaczyć z bliska wiele gatunk&oacut

Wizyta w Nadleśnictwie w Andrychowie

Wizyta w Nadleśnictwie w Andrychowie

Z okazji Dnia Ziemi uczniowie uczestniczyli w wyjeździe do Nadleśnictwa Andrychów, gdzie spacerowali leśną ścieżką edukacyjną w ramach innowacji pedagogicznej „Leśna Klasa”. Dzieci poznawały tajemnice lasu, obserwowały przyrodę i uczyły się, jak dbać o śr

Festiwal Zaczarowanej Piosenki w Andrychowie

Festiwal Zaczarowanej Piosenki w Andrychowie

Z radością i dumą dzielimy się wspomnieniem wyjątkowego występu uczniów SOSW podczas 9. edycji festiwalu „Zaczarowanej Piosenki” w Andrychowie. To było niezwykłe wydarzenie pełne emocji, wzruszeń i pięknej energii płynącej ze sceny. Nasi uczniowie pokazali, jak wi

Wyścig po zdrowie

Wyścig po zdrowie

Szkoła promująca zdrowie wiem, że zdrowie to nasza supermoc! Podczas warsztatów zdrowotnych pracowaliśmy w różnych stacjach tematycznych – była stacja o zdrowym odżywianiu , ruchu , higienie oraz zdrowiu psychicznym Dzięki temu każdy mógł aktywnie

Mobilne oceanarium

Mobilne oceanarium

Niezwykła wizyta w naszej szkole! We wtorek 14. kwietnia naszą placówkę odwiedziło mobilne oceanarium. Dzieci z ogromnym zainteresowaniem i radością uczestniczyły w seansie, który przeniósł je prosto do podwodnego świata. Dzięki tej wizycie uczniowie nie tylko świetni

Dzień kolorowej skarpetki

Dzień kolorowej skarpetki

Małe gesty – wielkie znaczenie! W piątek (20.03) uczniowie dwóch klas naszej szkoły wzięli udział w wyjątkowej inicjatywie na wadowickim rynku. W ramach obchodów Światowego Dnia Osób z Zespołem Downa rozdawali przechodniom ulotki i dzielili s

Nabór do szkół

Nabór do szkół

Zapraszamy uczniów do szkół działających przy naszym Ośrodku. Więcej szczegółowych informacji pod numerem telefonu 33 873 03 79 NABÓR DO SZKÓŁ Kliknij w zdjęcie i przeczytaj  

Kolejne spotkanie z psem terapeutą

Kolejne spotkanie z psem terapeutą

Dogoterapia w SOSW w Kaczynie. Tym razem Pani Monika przyprowadziła nowego przemiłego terapeutę Krakersa. Dzieciom bardzo spodobał się nowy znajomy. Zajęcia przebiegały w radosnej atmosferze, nie zabrakło wielkanocnych akcentów.     

Szkolny turniej tenisa stołowego

Szkolny turniej tenisa stołowego

Zakończyliśmy właśnie szkolny turniej tenisa stołowego! Było szybko, emocjonująco i z dużą dawką sportowej rywalizacji Nie zabrakło świetnych akcji, zaangażowania i gry fair play. Dziękujemy i gratulujemy wszystkim uczestnikom      

Odwiedziny dentobusa

Odwiedziny dentobusa

Uśmiech może być piękny, a leczenie zębów nie tak straszne!!W piątek 27 lutego odwiedził nas dentobus i mogliśmy dokonać bezpłatnego przeglądu stomatologicznego oraz poznać zasady prawidłowej higieny jamy ustnej. Dziękujemy za wizytę i cenne wskazówki  

Wycieczka do teatru Banialuka

Wycieczka do teatru Banialuka

18 lutego w środku tygodnia, uczniowie naszej szkoły mieli okazję obejrzeć spektakl „Smacznego, proszę Wilka!” w teatrze Banialuka w Bielsku-Białej. Śledząc przygody bohaterów, zmęczonego życiem wilka i ufnego zajączka, dowiedzieli się, że dobroć i szczerość potraf

Warsztaty z pierwszej pomocy i rady na bezpieczne ferie

Warsztaty z pierwszej pomocy i rady na bezpieczne ferie

Bezpieczne ferie – ważna sprawa! W środę przed zimowymi feriami podczas zajęć rozmawialiśmy o bezpiecznym spędzaniu wolnego czasu oraz o tym, jak udzielać pierwszej pomocy. Uczniowie przypomnieli sobie, jak wezwać pomoc i jak zachować się w sytuacjach zagrożenia.

Bal karnawałowy

Bal karnawałowy

Czwartek w naszym Ośrodku upłynął pod znakiem magii, tańca i niesamowitej zabawy! Odbył się u nas wyczekiwany przez wszystkich Bal Karnawałowy! ​Sala gimnastyczna zamieniła się w salę balową, a stroje karnawałowe odmieniły naszych uczniów. ​O gorącą atmosferę i na

Wycieczka na spektakl

Wycieczka na spektakl "Kopyta w górę"

W poniedziałek 15 grudnia, w ramach projektu MEN  "Wyjście z Klasą", odwiedziliśmy teatr "Kultureska" w Krakowie. Zachwycił nas, przepełniony piękną muzyką i dobrym humorem spektakl o tematyce bożonarodzeniowej "Kopyta w górę". Na koniec spotkał

Wycieczka do Chlebowej Chaty

Wycieczka do Chlebowej Chaty

W czwartek 11 grudnia odbyliśmy podróż w przeszłość do Chlebowej Chaty w Górkach Małych. Atrakcji było co nie miara. Robiliśmy podpłomyki, oglądaliśmy zagrodę ze zwierzętami i dawnymi sprzętami rolniczymi. W starej chacie odwiedził nas Święty Mikołaj i opowiedział c

Pliki do pobrania

pt2wGswS.jpg 178.93 KB
8JwkR6jv.jpg 210 KB
40762